Translate

понеділок, 29 квітня 2013 р.

Java Breeze


https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/u/0/?ui=2&ik=05810ba6ab&view=att&th=13e5a779794c0dda&attid=0.3&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P8MPaUNeNBzA34Ocli1dwXz&sadet=1367324502814&sads=2XRrxT44mMyfLd8CIxOxY0isafQ
Java Breeze -  наймасштабніша Java конференція в південному регіоні
Ви захоплюєтесь Java і засумували за конференціями, що присвячені складним технічним питанням у ваші професійній області?
Ласкаво просимо на Java Breeze!
18 травня компанія Lohika проведе наймасштабнішу за останні роки Java конференцію в південному регіоні - Java Breeze.

На протязі дня Java гуру та ведучі технічні спеціалісти будуть презентувати доповіді, базовані винятково на власному практичному досвіді
Java Breeze пройде при підтримці одеської Java Group.  Всі деталі ви знайдете  на сайті конференції.

·         На Java Breeze  акценти презентацій будуть спрямовані на практичне застосування нових ідей та поглядів на розробку реальних проектів.
·         Учасники зможуть перейняти досвід у технічних експертів галузі та один в одного, побачити 'real-world case studies', вникнути в практичні зразки коду.
·         Цікаві співрозмовники, сонячна одеська погода та морський бриз - все це та навіть більше чекає вас на конференції.
  
Реєстраційний внесок складає  100грн (інформацію по оплаті ви отримаєте в листі після реєстрації).

На Java Breeze гарантовано буде комфортна, позитивна та надихаюча атмосфера для навчання та  обміну  досвідом, ласкаво просимо!

По всіх додаткових питаннях, в рамках Java Breeze, звертайтесь до Черняк Юлии (PR Specialist, Lohika)  jcherniak@lohika.com