Translate

понеділок, 11 серпня 2014 р.

Ads:Гарячі вакансії - Scala


Доречі  Scala в тренді, а на JDayLviv буде кілька доповідей по Scala, а також ми розіграємо кілька книжок від O'Reilly по Scala і FP

logo
Наш проект для iGaming індустрії зацікавить досвідчених програмістів, які з азартом підходять до пошуку найкращих технічних рішень. Щодня понад 150 працівників у Львові, Лондоні, Копенгагені та Бухаресті спільно працюють над розробкою SaaS рішень для світових онлайн-казино, відомих букмекерських компаній, а також авторитетних спортивних онлайн-видань. У нашому офісі у Львові над проектом працюють 7 команд, які спеціалізуються на різних технологіях і продуктах замовника.
Одна з команд на проекті, чи не перша в Україні, прийняла рішення використовувати Scala як основну мову програмування, розробляючи масштабовані рішення для роботи з великими даними з нуля. Ми використовуємо Scala для здійснення асинхронних обчислень, щоб досягнути головної мети - зробити їх гнучкими та масштабованими для подальшої роботи з великими масивами даних. На проекті ми застосовуємо ‘shared nothing architecture’, а отже в нас є змога масштабувати наші рішення фактично до безмежності.
Зважаючи на інноваційність технологій, підходів до роботи в команді, а також завдяки використанню гнучких методологій розробки, ми щодня маємо можливість вдосконалювати свої знання, а наш замовник зацікавлений у нашому розвитку.
Зараз ми шукаємо ініціативних Senior девелоперів, які приєднаються до нашої команди.
Маєш досвід з Scala або Java?
Контактуй з Олею olhacamara або Надею nadijka888 й дізнавайся деталі. Навіть якщо в тебе немає досвіду зі Scala, але є серйозний досвід роботи з Java SE, ми готові навчати тебе та пропонувати необхідні тренінги і курси.
Senior Scala Developer
(SDE)
Твій велкам бонус - відвідання головної події року для Scala фанів - конференції Scala Days 2015.
Ось що розповідають наші розробники про цьогорічний захід, що проходив в Берліні 16-18 червня:

АНТОН, Technical Lead
– Цей захід був цікавий насамперед з позиції «менеджера»: перейняти досвід впровадження Scala в інших компаніях, дізнатись про їх успіхи та невдачі, визначити напрямки для подальшого технологічного розвитку нашого проекту.

Найбільше сподобалась доповідь «гуру» та творця програмної мови Scala Мартіна Одерськи (Martin Odersky), який є співзасновником та головою правління Typesafe.

ЕДУАРД, Developer
– У мене були певні сумніви стосовно використання Scala в “performance critical” рішеннях. Середовище JVM характеризується ще одним шаром абстракції, який спрощує значну кількість операцій, але вносить багато нюансів в розробку, починаючи з GC лагів, сюрпризів від JIT компілятора і т.д. Дуже зацікавив один з доповідачів, який розповідав про “game engine” написаний на Scala з використанням асинхронних потоків. На написання цього «непоказного» фреймворку у нього пішло близько 10 місяців, але, незважаючи на короткі терміни, його результати були достатньо вражаючими. Не буду брехати - це навіть близько не CryEngine, проте його підходи до роботи з паралелізмом мене зацікавили.
АНТОН, Technical Lead
– На конференції були представлені різноманітні підходи та технології, наприклад, Reactive Streams, Futures and Async, Spores та їх практичне застосування.

Було цікаво послухати доповідь Білла Веннерса (Bill Venners), одного з розробників ScalaTest, про максимізацію віддачі від тестів.

На заході я ще раз переконався, що Scala - це вже давно не академічна мова програмування, і вона успішно застосовується на багатьох різних за складністю проектах.
ЕДУАРД, Developer
– Я дізнався про цікаві підходи до розробки розподілених систем з використанням акторів. Роланд Кун (Roland Kuhn) і його “AKKA team” проробили велику роботу.

– Кількість відвідувачів на ScalaDays виросла в рази в порівнянні з 2013, висновки робіть самі :). Я не бачу сенсу у використанні купи сторонніх фреймворків, таких як ApacheCommons, Guava, Lombok та інших, якщо є мова, яка це все цілісно в себе включає. Золота мрія “If it compiles, then it works” – це Scala.
АНТОН, Technical Lead
– Загалом із України учасників було відносно небагато. Мені сподобалася ідея неформального спілкування з доповідачами, наприклад під час обідів, де кожен учасник конференції міг задати будь-яке питання, отримати відповідь та перейняти досвід таких відомих ІТ-експертів як Мартін Одерськи (Martin Odersky), Ерік Маєра (Erik Meijer) тощо.
ЕДУАРД, Developer
– Слов’ян було відсотків десять від загальної кількості учасників. Організатори продумали можливості для неформального спілкування зі спікерами і доповідачами під час обідів, а також походів на пиво ввечері кожного дня. Дуже запам'яталась вечірка на даху хмарочоса.
АНТОН, Technical Lead
– Печивка були смачні :) А якщо серйозно, то захід повністю виправдав мої очікування, а імена доповідачів говорять самі за себе. На конференції я отримав неоціненні знання і бажання до подальшої роботи з Scala.
ЕДУАРД, Developer
– Без сумнівів ми корисно провели час і дізнались багато нового. Хотілося б відвідати захід і наступного року.
Ще одна команда цього ж проекту разом із колегами з трьох інших країн займається створенням, підтримкою та вдосконаленням системи для надання сервісів, необхідних для найбільших світових букмекерів. Це збір даних про події, розрахунок коефіцієнтів, прийом ставок, управління ризиками, бонусами та ін.. Незважаючи на те, що продуктом успішно користується велика кількість замовників, ми плануємо суттєво вдосконалювати архітектуру продукту таким чином, щоб він був маштабованим, легко розширювався, був швидким та надійним. Найближчим часом ми розпочинаємо проекти, метою яких буде розробка нової архітектури та найбільш важливих модулів системи з нуля так, щоб вони відповідали зазначеним вимогам. Саме тому зараз ми шукаємо досвідчених програмістів, які готові приймати самостійні технічні рішення, вибирати найоптимальніші технології і продумувати архітектуру.
Не боїшся таких викликів?
Тоді зв’язуйся з Юрою yuriy.ratinskiy або Вікою victoria_homych та приєднуйся до проекту.
Senior Java Developer
(SJE)
Велкам бонус для цієї вакансії - потужний MacBook Pro Retina.
ВСІ НАШІ ВАКАНСІЇ
НА КАР’ЄРНІЙ СТОРІНЦІ НАШОГО САЙТУ
ВАКАНСІЇЇ
+380 32 232 79 60
job@intellias.com