Translate

середа, 15 липня 2015 р.

Реклама: Sigma Software тепер у Львовів


У 2014 році у Львові відкрив свої двері новий офіс компанії Sigma Software. Компанія представлена також у Києві, Харкові, Одесі, Варшаві (Польща) та Сан-Хосе (США). На ринку працюємо вже 13 років, а наша велика команда об’єднує понад 490 ІТ спеціалістів.
Ми надаємо ІТ послуги нашим клієнтам в таких сферах, як документообіг, телекомунікації, авіаційно-космічна промисловість, банківська справа, фінанси і нерухомість, індустрія розваг.
Серед нас є досвідчені архітектори та розробники, які постійно просувають використання нових технологій, інструментів та підходів, таких як CQRS чи Event Sourcing, а також  цікавих мов програмування, наприклад F# та Scala.
Ми створюємо складні розподілені системи для компаній-власників світових брендів,  Робимо мобільні додатки, які працюють в різних країнах світу, розробляємо з нуля складні високонавантажені відеосервіси і багато іншого :)
Розробка на Java є однією із наших базових кометенцій:
·         В нашій команді 80+ Java спеціалістів з глибоким знанням технологій і інструментарію;
·         Ми маємо 12+ років досвіду в розробці на Java;
·         Більш ніж 380 000 годин проектного досвіду за останні три роки.

Також у нас розвивається напрямок HADOOP і BIG DATA:

Sigma Software здійснила успішну поставку ряду Big Data рішень у співпраці з Collective Media — провідною американською компанією в області відео реклами. Наші Java і Scala розробники, працюючи у складі команди Collective Media, розробили, впровадили і запустили серію додатків, що базіються на Big Data інфраструктурі. Використовуючи фреймворк Apache Hadoop і повнофункціональне рішення контролю і аналітики Circonus, наші девелопери застосовують в роботі весь стек технологій Collective, який може приймати сотні тисяч запитів в секунду, обробляти сотні гігабайт даних в годину і складати сотні мільярдів прогнозів про дії користувачів щодня.

Ми постійно шукаємо досвідчених і ініціативних людей, котрі розділили б наші цінності та наше прагнення до самовдосконаленняJ

Більше про наші проекти, про те, як ми розвиваємось і що пропонуємо, можна прочитати у нас на сайті та на нашій сторінці у Facebook