Translate

вівторок, 11 травня 2010 р.

HTC Android Developers Contest


HTC Android Developers Contest
Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення. HTC Android Developers Contest це перший конкурс для Android розробників в Україні. Його мета – стимулювати розробку локалізованих Android додатків для українських користувачів.
Завдання  конкурсу: розробити новий Android додаток (можна використовувати як раніше запропоновану на сайті проекту ідею, так і свою власну). Завантажити конкурсний додаток можна через форму на сайті.  

Переможців  конкурсу очікують призи  від компанії HTC:

  Перше місце  35 000 грн та телефон HTC Desire.
  Друге місце  10 000 грн та телефон HTC Desire.
  Третє місце  телефон HTC Desire.

Терміни

 • 25.04—10.06 — період  Конкурсу Android розробників, відкрита  можливість завантаження додатків  на сайт;
 • 11.06 — завантаження програм закрите;
 • 15.06—18.06 — визначення переможців компетентним журі;
 • 21.06 — оголошення переможців Конкурсу Android розробників на сайті;
 • 26.06 — нагородження переможців, вечірка.

Короткі правила конкурсу: 
• Участь може взяти кожен охочий, хто досяг повноліття (це може бути як командна, так і індивідуальна робота).
• До участі допускаються тільки ті програми, які до моменту  подачі не є доступними в Android Market.
• Програма має розповсюджуватися  безкоштовно.
• Програма має бути реалізована з україномовним інтерфейсом або мати багатомовний інтерфейс з можливістю вибору української мови.
• Програма може бути використана у майбутньому компанією HTC.
• Для більш детальної  інформації про конкурс ознайомтеся  з Правилами та Умовами участі.

Правила відбору та журі конкурсу 
Конкурсні додатки  оцінюватиме компетентне журі конкурсу. Android технологія дозволяє використовувати GPS, датчики гравітації і цифровий компас, сенсорний екран, камеру. Оцінюючи кожну програму, журі приймає до уваги інноваційність та оригінальність підходу, а також рівень використання можливостей платформи. Локалізація додатку для українських користувачів буде розглядатися як додаткова перевага.
Серія Майстер-класів для Android розробників
В рамках HTC Android Developers Contest також проходять Android Майстер-класи для розробників. На разі, серію з 3 навчальних семінарів продовжує другий Android Майстер-клас, що відбудеться 28 квітня.
Майстер-класи торкнуться усіх напрямків Android – від технічних  аспектів розробки до бізнес, маркетингових  питань та просування додатків через Android Market. Майстер-класи мають відкритий формат – ми й усі учасники будемо раді, якщо ви зможете поділитися своїм досвідом чи презентувати свої думки іншим учасникам. Актуальний розклад можна знайти на сайті проекту. Для відвідування майстер-класів необхідна попередня реєстрація.
Розмірковуєте? Дійте! Android — це платформа, яка ідеально підходить для окремого розробника, а бізнес мобільних додатків стане майбутнім мобільного бізнесу. Участь у конкурсі додасть впевненості у майбутньому та наснаги для втілення найкращих ідей! 
Конкурс проходить за ініціативи компанії HTC, світового  лідера в сегменті смартфонів. У планах компанії – лонч оновленої лінійки мобільних пристроїв в Україні, який запланований на кінець травня. Під управлінням операційної системи Android будуть представлені декілька пристроїв, серед яких яких HTC Hero – переможець номінації «Найкращий телефон року» на World Mobile Congress 2010, новинка – HTC Legend, а також флагманський смартфон HTC Desire.

Генеральний медіапартнер проекту: ITC.UA
Google-група  учасників конкурсу: Android Developers Contest